Cyberpunk 2077 jde na dračku. CD Projekt již zaznamenal 20 milionů prodaných kopií
i Zdroj: CD Projekt Red
Cyberpunk 2077 Novinka Cyberpunk 2077 jde na dračku. CD Projekt již zaznamenal 20 milionů prodaných kopií

Cyberpunk 2077 jde na dračku. CD Projekt již zaznamenal 20 milionů prodaných kopií

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 9. 2022 09:21

CD Projekt se konečně může radovat z dobrých zpráv. O Cyberpunk 2077 je v posledních týdnech obrovský zájem, hráči se houfně vrací do Night City, které znovu praská ve švech. A to se samozřejmě odráží i v prodejích.

Reklama

  • Cyberpunk 2077 se již dopracoval k milníku 20 milionů prodaných kopií
  • CD Projekt poděkoval hráčům v příspěvku na Twitteru

Začátkem minulého týdne jsme informovali o zvýšeném zájmu na Steamu, kde bylo v jeden moment zaznamenáno přes 85 tisíc hráčů. Číslo od té doby ještě výrazně poskočilo, minulou neděli dosáhlo na 136 tisíc. Cyberpunk v tomto ohledu dokonce překonal třetího Zaklínače.

Hře se samozřejmě bude dařit i na ostatních platformách. Značná část lidí do hry naskočila poprvé, CD Projekt tím pádem zaznamenal i nárůst v prodejích. V příspěvku na Twitteru se společnost pochlubila, že již dosáhla na 20 milionů prodaných kopií. Sluší se dodat, že v polovině dubna se číslo pohybovalo kolem 18 milionů.

Zájem o hru nepochybně podpořilo vydání nativních verzí pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series, svou roli jistě sehrály i obsahové updaty. V neposlední řadě je třeba zmínit studio Trigger, které se postaralo o zdařilou anime adaptaci Cyberpunk Edgerunners.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama