Cory Barlog ohlašuje, že na nové informace ke God of War Ragnarok si musíme ještě počkat
i Zdroj: Sony
God of War: Ragnarok Novinka Cory Barlog ohlašuje, že na nové informace ke God of War Ragnarok si musíme ještě počkat

Cory Barlog ohlašuje, že na nové informace ke God of War Ragnarok si musíme ještě počkat

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 4. 2022 18:13

Fanoušci PlayStationu letos již dostali Horizon Forbidden West, pro letošní rok ale doufají v možná ještě očekávanější titul – God of War Ragnarok. O tom studio Santa Monica ale už delší dobu mlčí a jak nyní prozradil ředitel vývoje Cory Balrog, ještě chvílí tomu tak bude.

Reklama
Reklama

  • Ředitel vývoje God of War Ragnarok v novém videu tvrdí, že na nové informace ke hře si musíme ještě počkat
  • Studio prý ještě není připraveno

V novém videu na Twitteru studia Barlog děkuje za všechnu podporu, kterou fanoušci jak sérii, tak studiu a jemu samotnému dávají. A došlo i na Ragnarok. „Vím že jsme o tom hodně neřekli, je to kvůli tomu, že tu všichni těžce pracují. Jsme perfekcionisti. Právě doděláváme grafiku a doděláváme toho opravdu hodně. Opravdu bych si přál, abychom to s vámi mohli sdílet, ale prozatím nejsme připraveni tak udělat.“

„Ale slibuju vám, že ve chvíli, kdy budeme moci cokoliv zveřejnit, uděláme tak. Nechceme to zdržovat. Prosím, ještě vydržte. Věřte, že chystáme něco opravdu skvělého a všichni v Santa Monica si vážíme vaší podpory,“ dodává Barlog.

Na nové informace si tak budeme muset ještě chvíli počkat. Původně jsme se Ragnaroku měli dočkat už v loňském roce, po odkladu je ale vydání naplánováno na letošní rok.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz