Chybí vám na telefonech pořádné post-apo RPG? Zombie Sector vychází za dva týdny
i Zdroj: Rennert Games
Mobilní hraní Zombie Sector Novinka Chybí vám na telefonech pořádné post-apo RPG? Zombie Sector vychází za dva týdny

Chybí vám na telefonech pořádné post-apo RPG? Zombie Sector vychází za dva týdny

Jakub Fišer

Jakub Fišer

13. 5. 2022 12:51

Vývojáři ze studia Rennert Games nemají na kontě zrovna početný seznam her, teď ale chystají novinku pro telefony s Androidem. Jmenuje se Zombie Sector, půjde o post-apokalyptické RPG a v hlavní roli bude váš tým posledních přeživších.

Reklama
Reklama

  • Zombie Sector dorazí 26. května na telefony a tablety s Androidem
  • Hra se odehrává v postapokalyptickém světě zmítaném zombie nákazou
  • Vaším cílem bude procházet opuštěné hangáry, podzemní sklady a sbírat loot

V Zombie Sector budete kompletovat tým vlastních kadetů, tedy jakýchsi amatérských vojínů, kteří budou bojovat s celosvětovou zombie apokalypsou. U každého z vašich válečníků vylepšujete zdraví, poškození, vzdálenost na kterou může útočit a tak podobně. Využít můžete i speciálních vlastností, jako je třeba zvýšená účinnost zbraní na blízko, nebo o 10 % lepší počínání s brokovnicí.

Záleží vlastně jen na vás, jak si tým poskládáte, aby podával co nejlepší výkon. S kadety budete procházet jak venkovní prostranství, ulice, parky a náměstí, tak i uzavřené “arény” a podzemní skladiště. Cílem je samozřejmě sbírat kořist a také zkušenosti, abyste mohli dále vylepšovat vaši družinu.

Pokud vás Zombie Sector zaujal, vývojáři z Rennert Games plánují datum vydání na 26. května a to zatím pouze na přístroje s Androidem. Hra by měla být ke stažení kompletně zdarma. O dostupnosti na iPhonech a iPadech zatím nemáme žádné informace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz