Česká retro střílečka HROT obdržela další epizodu. Degustace slibuje návštěvu hradů a hlavně další porci šílené akce
i Zdroj: Steam
HROT Novinka Česká retro střílečka HROT obdržela další epizodu. Degustace slibuje návštěvu hradů a hlavně další porci šílené akce

Česká retro střílečka HROT obdržela další epizodu. Degustace slibuje návštěvu hradů a hlavně další porci šílené akce

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 6. 2022 09:30

Možná si ještě vzpomenete na retro střílečku HROT, za níž stojí český tvůrce pracující pod přezdívkou Spytihněv. Minulý rok v lednu vstoupila do předběžného přístupu s první kapitolou, na ni nyní navazuje druhá.

Reklama
Reklama

  • Střílečka HROT nabízí další obsah
  • Do hry dorazila epizoda Degustace
  • Spytihněv brzy začne pracovat na poslední kapitole

Spytihněv se znovu hlásí o slovo s epizodou, kterou pojmenoval Degustace. Dle popisu se zaměřuje na české hrady, památky a další vojenské či industriální objekty. Právě v nich se budou dít hodně zvláštní věci.

Jak napovídá přiložený trailer, od první epizody se situace v Československu téměř nezměnila, nebezpečí stále číhá na každém rohu, ať už jde o pomatené kultisty, rozzlobené horníky nebo zuřící medvědy. 

HROT - Dojmy z předběžného přístupu

Spytihněv přichystal spoustu novinek, celá řada z nich do hry dorazila už v rámci předchozího updatu. Všimnout si můžete třeba ikonického fichtla, kterého můžete osedlat a pořádně mu protáhnout šrouby. Kolem pobíhající neřády nově můžete pořádně nakopnout, výměna zbraní je zase o něco rychlejší. Nechybí ani přenosná lékárnička, obludárium, mechanický zametač nebo upravený bleskomet, jenž se hodí na větší skupiny nepřátel.

K tomu všemu je k dispozici také nová aréna v režimu Bitky. Spytihněv prozradil, že si chce přes léto dát malou pauzu, načež začne pracovat na třetí a zároveň poslední epizodě. HROT si nyní můžete zakoupit s pěknou slevou, více se dozvíte na Steamu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz