Hrej.cz Novinka

CD Projekt Red potvrdil únik osobních dat. Hackeři zveřejnili určitá data z útoku

radek-raudensky
Radek Raudenský
10. 6. 2021 22:44 Sdílej:

Nedávno se na internet údajně opět dostaly soubory z únorového hackerského útoku na CD Projekt Red. Hackerská skupina je zveřejnila na svých stránkách, přičemž několik zdrojů potvrdilo jejich pravost. A nyní tuto informaci potvrzuje i samotný CD Projekt Red.

Reklama
Reklama

  • CD Projekt potvrdil únik dalších dat
  • Konkrétně jde o osobní údaje vývojářů

„Dnes jsme se dozvěděli další informace ohledně úniku a věříme, že interní data, které byly nelegálně získány během útoku, nyní kolují po internetu. Nejsme schopni potvrdit obsah dat, ale myslíme si, že obsahují informace o našich současných i bývalých vývojářích. Navíc nevíme, jestli se s daty manipulovalo. Pracujeme se službami, experty i zákonnými zástupci včetně polské policie. Také jsme kontaktovali Interpol a Europol.“

Vedení tak musí bojovat s dalším velkým problémem, a to jsou úniky osobních dat, které mohou být dalším velkým problémem i důvod k dalším žalobám. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz