Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
CD Projekt neplánuje Cyberpunk opustit. Autoři chtějí hru opravit a prodávat několik let
Hrej.cz Cyberpunk 2077 Novinka

CD Projekt neplánuje Cyberpunk opustit. Autoři chtějí hru opravit a prodávat několik let

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 4. 2021 17:40 1

Vydání Cyberpunk 2077 je i po několika měsících velkým tématem. Není divu, hráči si i po poslední aktualizaci stále stěžují na nepřesvědčivý technický stav, i když například na počítačích je situace mnohem lepší. Adam Kicinski, ředitel studia CD Projekt Red, nyní magazínu Reuters potvrdil, že Cyberpunk rozhodně nechtějí opustit.

Reklama
Reklama

V krátkém rozhovoru Kicinski tvrdí, že je CD Projekt zavázán k opravení chyb tak, aby se z hry stala vlajková loď studia a byla dlouhodobě úspěšná. Vývojáři jsou prý v kontaktu se Sony, která jen týden po vydání Cyberpunk 2077 stáhla z obchodu a stále jej nevrátila.

„Nechceme opustit Cyberpunk 2077. Jsme přesvědčeni, že můžeme hru přivést do takového stavu, na který můžeme být hrdí, a tím pádem jej další roky prodávat,“ tvrdí Kicinski. Ještě před tím ale musí CD Projekt překonat pár problémů – stále čelí několika žalobám, v únoru bylo studio zasaženo hackerským útokem, nedávno se změnilo i další směřování vývoje.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz