Bývalý vývojář z Guerrilla Games tvrdí, že Horizon Call of the Mountain změní význam AAA her určených pro virtuální realitu
Horizon Call of the Mountain Novinka Bývalý vývojář z Guerrilla Games tvrdí, že Horizon Call of the Mountain změní význam AAA her určených pro virtuální realitu

Bývalý vývojář z Guerrilla Games tvrdí, že Horizon Call of the Mountain změní význam AAA her určených pro virtuální realitu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 1. 2022 16:20 1

Ohledně nově oznámené VR odbočky od akční adventury z produkce Guerrilla Games toho zatím moc nevíme, ke hře se však začínají vyjadřovat lidé, kteří už měli možnost vidět ji na vlastní oči. Projekt jako první zhodnotil designér, jenž dříve pracoval na Horizon Forbidden West.

Reklama
Reklama

  • Designér Chris James chválí nově oznámenou exkluzivitu pro PSVR2
  • Věří, že půjde o přelomový projekt

Chris James se na pokračování Zero Dawn podílel přibližně tři roky, na starost měl design světa a vše, co k tomu patří. Zhruba před rokem se rozhodl studio opustit. Jak ale podotknul, Horizon Call of the Mountain už je v produkci poměrně dlouho, i on sám se tedy s exkluzivitou pro druhou generaci PSVR mohl seznámit.

Ke hře se velmi krátce vyjádřil v příspěvku na Twitteru. Zdá se, že ho celý projekt velmi nadchnul. “Sice jsem na tom nepracoval, ale mohu slíbit, že to změní význam AAA her určených pro VR. Je to úžasné.” Asi se dalo čekat, že James novinku od bývalých kolegů nebude nijak hanit, i tak jde ale o poměrně odvážné prohlášení.

Call of the Mountain představí zcela novou hlavní postavu, její osud však bude provázán s odvážnou Aloy, s níž se zaručeně potká. Více informací zatím bohužel nemáme. Na řadě je ostatně Horizon Forbidden West, pokračování vyjde už 18. února na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz