Byl zveřejněn konkrétní termín vydání Apex Legends Mobile. Trailer láká na první sezónu a exkluzivní postavu
i Zdroj: Respawn Entertainment
Mobilní hraní Apex Legends Novinka Byl zveřejněn konkrétní termín vydání Apex Legends Mobile. Trailer láká na první sezónu a exkluzivní postavu

Byl zveřejněn konkrétní termín vydání Apex Legends Mobile. Trailer láká na první sezónu a exkluzivní postavu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 5. 2022 10:15

Studio Respawn Entertainment již potvrdilo, že mobilní verze Apex Legends dorazí během května. Na tuto informaci nyní nabaluje konkrétní termín vydání a doprovodný trailer.

Reklama
Reklama

  • Apex Legends Mobile vyjde 17. května
  • Trailer avizuje brzký start první sezóny
  • První exkluzivní postavou má být Fade

Apex Legends Mobile dorazí 17. května na zařízení s operačním systém Android a iOS. Autoři již uvolnili trailer k první seźoně, v němž se objevují staří známí, ale také postava, která bude exkluzivní pro mobilní verzi.

Do bitvy naskočí Mirage, Caustic, Lifeline, Wraith, Pathfinder, Gibraltar a další veteráni. Konec videa pak poukazuje na nového vyzyvatele, i Kuben Blisk je zvědavý, kdo se nakonec vyloupne ze záhadné siluety.

Zatím můžeme odkázat pouze na spekulace od dobře informovaného insidera Toma Hendersona. Podle něj se do hry chystá maník s přezdívkou Fade. Mezi jeho schopnosti patří manipulace s časem, v případě potřeby se totiž zvládne přesunout na místo, kde se pohyboval v předchozích vteřinách. Z dalších dovedností stojí za zmínku boost v závěrečné fázi skluzu, patrně tedy půjde o nevyzpytatelného soupeře. Na jeho oficiální představení si však budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz