Blizzard ukazuje další gameplay záběry z Diablo IV, představuje novinky u jednotlivých tříd hrdinů
i Zdroj: Hrej.cz
Diablo IV Novinka Blizzard ukazuje další gameplay záběry z Diablo IV, představuje novinky u jednotlivých tříd hrdinů

Blizzard ukazuje další gameplay záběry z Diablo IV, představuje novinky u jednotlivých tříd hrdinů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 12. 2021 11:20

Rok 2021 se chýlí ke konci a spoustu titulů, kterých jsme se měli nejen v tomto roce dočkat, bylo odloženo na neurčito. Jedním ze spekulovaných titulů mělo být i čtvrté Diablo, jeho vydání ale Blizzard neoficiálně posunul až na další roky s tím, že si vývojáři chtějí dopřát pokud možno zdravý vývoj, během něhož do hry pečlivě zasadí vše, co fanoušci od nového dílu požadují. Jak se jim to zatím daří můžeme zhodnotit i v novém gameplay traileru.

Reklama
Reklama

  • Diablo IV přináší další aktualizaci stavu vývoje
  • Blizzard ukazuje schopnosti čtyř tříd, vylepšení grafiky i textur

Ten vyšel skrze magazín GameSpot, přičemž jde o čtvrtletní aktualizaci počínání vývojářů a jejich snah o úpravu fanoušky kritizovaných míst. Nová devítiminutová ukázka se soustředí zejména na schopnosti čtyř dostupných tříd - Sorceress, Barbarian, Rogue a Druida, v další části se můžeme podívat na dynamické hráčské skilly. Studio nezapomíná ani na vylepšení v soubojovém systému.

Poslední důležitou informací od Blizzardu je grafika a její vylepšení. Dočkáme se detailnější krve na postavách, lepšího nasvětlení scény nebo kvalitnějších textur svalů i kostí. Při očarování hrdinovy zbraně bude také patrné, jaký efekt hráč zrovna zvolil – na videu je vidět ohnivý a jedový buff.

Zatím vypadá temnější Diablo IV poměrně působivě, k vydání ale stále vede značně dlouhá cesta. Jak se vám zatím postup Blizzardu zamlouvá?

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz