Biomutant dorazil na konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Vydání doprovází trailer
i Zdroj: Experiment 101 / THQ Nordic
Biomutant Novinka Biomutant dorazil na konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Vydání doprovází trailer

Biomutant dorazil na konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Vydání doprovází trailer

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 9. 2022 10:02

Studio Experiment 101 přislíbilo, že na konzolích aktuální generace začátkem září uvede akční RPG Biomutant. A jak slíbilo, tak také učinilo.

Reklama

  • Na konzole PS5 a Xbox Series již dorazil Biomutant
  • Majitelé verze pro minulou generaci konzolí mají nárok na bezplatný upgrade
  • Hra nabídne tři grafické režimy

Na mašinách PlayStation 5 a Xbox Series si nyní můžete hru vychutnat pěkně bez kompromisů. V nastavení najdete tři grafické režimy. Quality doručí 4K rozlišení (1440p v případě Xbox Series S) a 30 FPS, Quality Unleashed cílí na 4K (1440p v případě Xbox Series S) a minimálně 40 snímků za vteřinu (průměr mezi 50 a 60 FPS), Performance při rozlišení 1440p (1080p na Xbox Series S) zamkne framerate na hodnotě 60 FPS. 

Na všech platformách se samozřejmě můžete těšit na bleskově rychlé načítání. V případě konzole PlayStation 5 se počítá také s využitím možností ovladače DualSense, autoři nezapomněli ani na karty aktivit. 

Pokud jste si navíc Biomutanta pořídili ve verzi pro minulou generaci, máte nárok na bezplatný upgrade. V takovém případě budou zachovány uložené pozice i získané achievementy či trofeje.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz