Biomutant brzy začne řádit i na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series. Pro majitele původní verze bude připraven bezplatný upgrade
i Zdroj: THQ Nordic
Biomutant Novinka Biomutant brzy začne řádit i na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series. Pro majitele původní verze bude připraven bezplatný upgrade

Biomutant brzy začne řádit i na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series. Pro majitele původní verze bude připraven bezplatný upgrade

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 7. 2022 12:20

Biomutant si před rokem po zdlouhavém vývoji konečně proklestil cestu na PC a konzole minulé generace, tím ale jeho cesta neskončila. Akční RPG totiž brzy nabídne také verze pro PlayStation 5 a Xbox Series.

Reklama

  • Biomutant zamíří na konzole PlayStation 5 a Xbox Series
  • Hra zde vyjde 6. září
  • Nabídne celkem tři grafické režimy

Studio Experiment 101 spolu s vydavatelem THQ Nordic nyní oznamují, že chlupatá potvora už za dva měsíce zaútočí na mašiny aktuální generace, nativní verze vyjdou 6. září. Oznámení samozřejmě doprovází trailer. 

Hra nabídne tři grafické režimy. Quality doručí 4K rozlišení (1440p v případě Xbox Series S) a 30 FPS, Quality Unleashed cílí na 4K (1440p v případě Xbox Series S) a minimálně 40 snímků za vteřinu (průměr mezi 50 a 60 FPS), Performance při rozlišení 1440p (1080p na Xbox Series S) zamkne framerate na hodnotě 60 FPS. V případě konzole PlayStation 5 se počítá také s využitím možností ovladače DualSense.

Hra půjde do prodeje s cenovkou 40 dolarů. Dobrá zpráva je, že majitelé původní verze budou mít možnost bezplatně upgradovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz