Hrej.cz Back 4 Blood Novinka

Back 4 Blood zve do otevřené betaverze, uskuteční se začátkem srpna

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
11. 6. 2021 03:13 Sdílej:

Na Summer Game Fest zamířila také kooperační akce Back 4 Blood. Duchovní nástupce Left 4 Dead se pomalu připravuje na testování.

Reklama
Reklama

  • Back 4 Blood se předvádí v dalším traileru
  • Vývojáři oznámili otevřenou betaverzi
  • Zájemci se mohou přihlásit na oficiálních stránkách

V traileru je vidět malá skupinka odvážlivců, která vzdoruje hordám tlejícího masa. Krom klasických zombíků se v záběrech mihnou i prostorově výraznější potvory, ozvlášť ta poslední si zřejmě prošla pořádně silnou mutací.

Klíčové jsou však informace v závěru ukázky. Zde autoři totiž zvou do chystané otevřené betaverze, která odstartuje v srpnu. Od 5. do 9. se otevře lidem s předobjednávkou, o týden později se pak zpřístupní úplně všem.

Zájemci se však do první vlny mohou s trochou štěstí dostat pouhou registrací na oficiálních stránkách, což je tak jako tak potřeba udělat. Pro vyzkoušení je také nutné disponovat účtem u WB Games.

O Back 4 Blood znovu uslyšíme velmi brzy, vývojáři z Turtle Rock Studios hodlají 13. června nabídnout bližší pohled na PvP souboje. Hra vychází 12. října na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz