Assassin’s Creed Valhalla zítra obdrží další obsahový update. Odvážlivci mohou vyrazit na průzkum zatuchlých kobek
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Assassin’s Creed Valhalla zítra obdrží další obsahový update. Odvážlivci mohou vyrazit na průzkum zatuchlých kobek

Assassin’s Creed Valhalla zítra obdrží další obsahový update. Odvážlivci mohou vyrazit na průzkum zatuchlých kobek

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

26. 9. 2022 10:36

Ubisoft nedávno oficiálně představil rozšíření The Last Chapter, které jako poslední přídavek završí putování s vikingy v Assassin’s Creed Valhalla. Ještě předtím ale přijde řada na další obsahový update.

Reklama

  • Valhalla zítra odemkne další kobky v rámci Tombs of the Fallen 2
  • Chystá se také aktivita Rune Forge
  • 20. října začnou další slavnosti

Už zítra dorazí update s číslem 1.6.1, s nímž se ve hře odemkne další várka bezplatného obsahu. V první řadě zahrnuje Tombs of the Fallen 2. Stejně jako v případě první části představené spolu s updatem 1.4.0 se můžete těšit na zatuchlé kobky plné život ohrožujících nástrah. Pokud se vám ale podaří rozlousknout environmentální hádanky, odměna vás nemine.

Sluší se dodat, že nemusíte ztrácet čas zkoumáním mapy, na kobky totiž neupozorňují žádné značky, musíte si je prostě najít. Ve hře se zároveň objeví aktivita Rune Forge, který vám umožní ukovat vlastní runy. 

Ubisoft také začíná lákat na Oskoreia Festival, slavnosti začnou 20. října a potrvají až do 10. listopadu. Během této doby se můžete pustit do plnění časově omezených úkolů. Bližší detaily se však dozvíme až časem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz