Apex Legends možná brzy nabídne nativní verzi pro konzole Xbox Series a PlayStation 5
i Zdroj: Hrej.cz
Apex Legends Novinka Apex Legends možná brzy nabídne nativní verzi pro konzole Xbox Series a PlayStation 5

Apex Legends možná brzy nabídne nativní verzi pro konzole Xbox Series a PlayStation 5

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 1. 2022 12:39

Velké tituly se ve většině případů již dočkaly verze pro konzole nové generace, což platí hlavně pro zážitky stojící na live-service modelu. Některé ovšem na něco takového stále čekají, příkladem může být battle royale akce Apex Legends. To by se ale brzy mohlo změnit.

Reklama

  • Objevily se informace k next-gen verzi Apex Legends
  • Na konzoli PlayStation 5 ukousne více než 80 GB volného místa
  • Termín vydání zatím neznáme

Fanoušci této free-to-play střílečky by se nativní verze mohli dočkat co nevidět. Napovídá tomu příspěvek na Twitteru PlayStation Game Size, který přináší informaci o verzi určené pro konzoli PlayStation 5. Ta se již propsala do databáze obchodu PS Store, na disku by měla zabrat zhruba 80 GB volného místa (bez updatů).

Next-gen verze se samozřejmě týká i konzolí Xbox Series, stále ale bohužel není známo, kdy se objeví. Studio Respawn Entertainment se o ní zmínilo v srpnu loňského roku, slíbilo také podporu cross-progression, od té doby se ale k tomuto tématu již nevrátilo. 

Hra je nyní k dispozici na PC a na konzolích Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch, na nových konzolích je přístupná skrze zpětnou kompatibilitu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz