Apex Legends Mobile se rozšíří do desítky zemí, globální vydání má následovat
i Zdroj: Hrej.cz
Apex Legends Novinka Apex Legends Mobile se rozšíří do desítky zemí, globální vydání má následovat

Apex Legends Mobile se rozšíří do desítky zemí, globální vydání má následovat

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 2. 2022 12:14

Apex Legends se dostane i na mobily. Poprvé jsme o této verzi poprvé slyšeli v minulém roce, přičemž tehdy EA spustilo i omezené beta testování. V současné chvíli vývojáři oznámili oficiální vydání v desíti zemích po celém světě, globální start se bude odvíjet od zpětné vazby - údajně ale nemá být daleko.

Reklama

  • Apex Legends Mobile se rozšíří do desíti zemí 
  • Prozatím se plánuje jen toto částečné rozšíření
  • Globální vydání má následovat
  • Dostupná bude osekaná verze

Nové rozšíření do desítky států odstartuje 28. února, prozatím ale nebude dostupná úplně celá hra. Na seznamu zemí je Austrálie, Nový Zéland, Singapur, Malajsie, Indonésie, Mexiko, Peru, Argentina a Kolumbie. Respawn zpřístupní jen několik režimů a devět postav – Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Wraith, Bangalore, Octane, Mirage, Pathfinder a Caustic. Zároveň není zpřístupněný cross-play ani obsah napříč platformami.

Vydavatel dříve upozornil, že nejde o žádný port, nýbrž o „novou“ hru, která ale bude kopírovat svou předlohu. Mobilní verze populárních titulů jsou mezi vývojáři i hráči velice oblíbené. Fortnite, PUBG Mobile či Call of Duty Mobile vydělávají miliardy dolarů, na dotykové displeje se má v blízké době dostat i Battlefield.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz