Amicia a Hugo utíkají před zástupy krys v gameplay ukázce z A Plague Tale: Requiem
A Plague Tale: Requiem Novinka Amicia a Hugo utíkají před zástupy krys v gameplay ukázce z A Plague Tale: Requiem

Amicia a Hugo utíkají před zástupy krys v gameplay ukázce z A Plague Tale: Requiem

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 12. 2021 05:55

“Ale no tak, už jsi viděl horší věci,” chlácholí Amicia mladšího bratra Huga, když ho v náručí odnáší ze zpustošeného města. Jak ale napovídá ukázka z A Plague Tale: Requiem, sourozence čeká další dlouhá a strastiplná cesta, na níž se stále rojí obří hejna krys.

Reklama
Reklama

  • A Plague Tale: Requiem předvádí gameplay záběry
  • Ústředním motivem zůstává vztah mezi sourozenci
  • Hra se objeví někdy během příštího roku

Studio Asobo předvedlo první gameplay záběry z pokračování povedené příběhové adventury, v nichž jsou vidět střípky ze soubojů a plížení, kde autoři oproti jedničce udělali drobné změny. Nechybí samozřejmě morem nasáklé krysy, které proudí na scénu v nekonečných zástupech.

Zdá se, že ústředním motivem druhého dílu bude opět vztah mezi sourozenci, který u jedničky budil potřebné napětí a nakonec podtrhnul celý zážitek. Konkrétní termín vydání prozrazen nebyl, Focus Entertainment nicméně plánuje pokračování nabídnout někdy během příštího roku, a to na PC a na konzolích Xbox Series, PlayStation 5, skrze cloud doputuje také na Switch. Hra navíc hned první den po vydání zamíří do Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz