Recenze: HyperX Alloy Origins 60, klávesnice, která šetří místo

Článek, dnes 13:28

Dedikovaný herní hardware se na pulty obchodů dostal už před více jak dvěma dekádami. Za tu dobu se periferie pořádně proměnily, a to nejen vlivem výzkumu, ale také tím, co od nich požadovali samotní hráči. Jiné tvary, více či méně tlačítek, integrovaný mikrofon do sluchátek a tak dále.

Q&Hrej - Největší videoherní "grindování", které jsme kdy zažili

Článek, včera 10:35 2

Hraní už se dávno netočí jen kolem jednoduché, nevinné zábavy. V současnosti mohou některé herní pasáže připomínat spíše klasické zaměstnání. Hry vás nutí stále se vracet a opakovat ty samé činnosti za účelem získání lepšího vybavení (v tom lepším případě) nebo bezcenného odznáčku (v tom horším případě). Neustále opakované, nepříliš zábavné činnosti říkáme ve hrách souhrně grind. A v dnešním Q&Hrej jsme zavzpomínali na to, které hry nás s ním seznámily nejdůvěrněji. Které hry to byly ve vašem případě? Dejte nám vědět do komentářů!

Soutěžte s novým Hrej o smartphone VIVO Y70!

Článek, včera 17:45 23

Start nového webu vnímáme jako velkou událost, proto jsme se rozhodli podpořit tento slavnostní okamžik soutěží, do níž se můžete zapojit i vy.

Soutěžte s novým Hrej o superhrdinské produkty Seagate!

Článek, 9. 4. 2021 10:20 50

Místa na disku není nikdy dost, a v dnešní době to platí dvojnásob. Ve spolupráci se společností Seagate vám ku příležitosti spuštění nového webu Hrej.cz přinášíme soutěž o skvělé přenosné disky Seagate PS4 Game Drive Limited Edition 2TB s motivy superhrdinů společnosti Marvel a přenosný SSD disk Seagate OneTouch SSD 500GB.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz