PlayStation Studios si otevírá svoji stránku na Steamu. Její obsah naznačuje příchod dalších her

Novinka

Kurátorská funkcionalita Steamu, umožňující firmám individualizované zvýraznění vlastních produktů, do průběžného listování nově zařadila stránku PlayStation Studios. Její obsah momentálně hovoří o 41 individuálních položkách (hrách i DLC), z nichž viditelných je pouze 24.

Patrik Jelínek
dnes 11:00

Mediatonic omylem, velmi bizarním způsobem, sdíleli zdrojový kód Fall Guys

Novinka

Studiu Mediatonic, autorům úspěšného multiplayerového titulu Fall Guys, se povedla poměrně bolestná minela. V rámci nejnovější aktualizace hry na Steamu totiž omylem zveřejnilo zdrojový kód hry. Navíc byl ukrytý v úsměvně nazvaných složkách.

Tadeáš Pepř
14. 5. 2021 19:27

Recenze Wrath of the Druids, druidského rozšíření Assassin's Creed Valhalla

Recenze

Podívali jsme se na zoubek prvnímu velkému rozšíření, které obohatilo původní hru o cestu do Irska, kde se Eivor setká s kultem bláznivých druidů.

Jakub Štěpánek
12. 5. 2021 12:01
1

Recenze Resident Evil Village, rumunského výletu za tuze vysokou upírkou

Recenze

Už je to nějaký ten pátek, co vyšlo poslední pokračování této slavné hororové značky. Letos však slaví čtvrtstoletí a za tu dobu k sobě dokázala přikovat mnoho fanoušků po celém světě. Fenomén pokračuje s již osmým regulérním dílem. Jaký si k jubileu nadělil dárek?

Lukáš Černohorský
11. 5. 2021 10:45
1
-
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Recenze

Články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz