Days Gone dostane na jaře verzi pro PC

23. únor 2021 15:57 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Rozhovor s Jimem Ryanem nepřinesl pouze potvrzení nového PSVR, ale také příchod dalšího exkluzivního titulu na počítače. Po Horizon: Zero Dawn se na monitory a výpočetní stanice dostane zombie survival hra Days Gone, a to už na jaře.

Redaktoři webu se Ryana zeptali, co se změnilo oproti přístupu Sony v minulosti. „Myslím si, že se změnilo hned několik věcí. Naše studia jsou nyní v mnohem lepší situaci než kdy dříve. A je tu možnost, jak ukázat naše skvělé hry většímu publiku a také uchopit základy herního vývoje, které nebývají přímočaré. Cena vývoje her se s každým cyklem zvyšuje, stejně tak i kalibr našich sérií. Zároveň se (Horizon: Zero Dawn) hráčům na PC líbilo a kupovali si jej. PlayStation komunita nebyla ohledně tohoto rozhodnutí nikterak rozhořčena, tudíž budeme v tomto směru pokračovat.“

Zatím nemáme o vydání na PC žádné další informace – předpokládáme ale, že se Days Gone dočká několika vylepšení stejně, jako v minulosti Horizon: Zero Dawn. Rozhodně ale nepůjde o jedinou exkluzivitu - Ryan tvrdí, že v současné chvíli se pracuje hned na několika portech a s Days Gone se PlayStation teprve rozjíždí.

Zdroj: GQ

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 24. 2. 2021 v 19.08

Slig: Last of Us samozrejme za sebou jeste nemam, cekam az to daj na PC, takze to srovnavat nemuzu. Ani si to nechci hledat, chci si ty hry nejdriv zahrat.

Editováno: 24. 02. 2021 v 19.08

Nahlásit nevhodný obsah

20870418
Slig napsal 24. 2. 2021 v 14.12

JabJab21: Rozjel jsem to teď na PS5, která mi konečně dorazila (je to tam zadarmo v tý kolekci) a musím říct, že fakt super. Vybavuji si matně zpátky Pavlovu recenzi, kde hru označil za průměrnou a tuctovou. Musím říct, že v tomto se tedy s původní recenzí neshodnu. Pochopitelně se nejedná o žádný objev nebo zjevení, ale ta hra se mi zatím jeví jako opravdu poctivá a propracovaná nadprůměrná hra. Podle mě je nejvíc podobná původnímu Last of Us, které ale hloubkou hratelnosti daleko překonává - tam, kde jsou v LoU jen krásné statické kulisy světa a těžce naskriptovaní nepřátelé, je v DG alespoň snaha nabídnout hráči dynamičtější post apo open world.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 23. 2. 2021 v 16.19

Fajn, jsem zvedav, jaky to bude.

Nahlásit nevhodný obsah