Kodžimovu knihu čeká překlad do angličtiny

21. únor 2021 11:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Jedna z více prominentních postav dřívějšího i dnešního herního průmyslu, Hideo Kodžima, je mimo talentu pro vývoj her znám i svou zálibou v dalších složkách zábavního průmyslu. Své inspirativní proudy nechává ostatně promlouvat i do podoby vlastních děl, což potvrdil v roce 2019 japonským vydáním knihy The Gifted Gene and My Lovable Memes, jež se svého anglického překladu dočká letos.

Sbírka esejí seznamujících čtenáře s knižními, hudebními a filmovými náměty, které navedly slavného vývojáře k vytvoření jeho nejslavnějších děl, vyjde pod názvem The Creative Gene 12. října. Sečtělí hráči, kteří jsou srozuměni s anglickým jazykem a oplývají touhou prozkoumat osobní názory Hidea Kodžimi, si tudíž budou moci zkrátit zdánlivě nekonečný čas před vydáním jeho dalšího titulu.

S přihlédnutím ke studiu Kojima Productions stojí mimo jiné za vypíchnutí, že už říjen loňského roku přinesl oficiální potvrzení, že tým pracuje na dosud neoznámené hře. Ta by podle dřívějších náznaků samotného Kodžimi mohla nabídnout výrazný příklon k hororové atmosféře a revoluční hratelnosti.

Zdroj: The Gamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 21. 2. 2021 v 22.17

p.jurista: jj, musel sem koupit anglicky :D

Nahlásit nevhodný obsah

20875941
p.jurista napsal 21. 2. 2021 v 16.36

Je obrovska skoda ze u nas neprelozili do CZ knizni diky death stranding :(

Nahlásit nevhodný obsah