Expanze Odyssey se odkládá

13. leden 2021 17:28 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

O nadcházející expanzi Odyssey do titulu Elite Dangerous jsme vás informovali už několikrát. Monstrózní a ambiciózní projekt studia Frontier Development přinese do hry možnost vydat se na planety po vlastních nohou, mimo to ale budeme moct využít i soubojového systému, úkolů či bází na planetách.

Vývoj se ale setkal se zádrhely, díky čemuž se musí vydání odložit. PC verze je na tom lépe – hrubý odhad se posunul na pozdější jaro, konzole jsou na tom ale mnohem hůře. Jarní vydání se totiž posouvá až na podzim letošního roku.

„Neustálý dopad pandemie, včetně dalších lockdownů, pokládá na náš tým a zejména na časový vývoj velký tlak . Museli jsme tak udělat těžké rozhodnutí a odložit hru.“ Vývojáři nám jako menší útěchu přináší alespoň roadmap, ve které se třeba ukazuje, že první alfa testování nové expanze je naplánováno na letošní jaro.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925579
wuadeqps3 napsal 13. 1. 2021 v 20.27

Neni to ani tak smutna zprava (viz novinka vyse). At si daji klidne na cas, odeme maji vice trpelivosti nez CP2077, kde jsem byl trpelivy moc. FD s touhle hrou dokazali neskutecne veci, a hlavne, hlavne, kazda vec, kazda polozka, kazdy UI prvek dava smysl, vsechno funguje tak, jak by clovek cekal, jednoduche a ucelne. Takze, at si FD da klidne dalsi rok, ja jim to s klidnym srdcem odpustim, at to ale funguje tak, jako vsechny predchozi rozsireni

Nahlásit nevhodný obsah