Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Oznámena taktická akce Endless Dungeon

14. prosinec 2020 12:17 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Studio Amplitude s podporou Segy pracuje na 4X strategii Humankind, která měla vyjít už letos v červnu, nakonec však byla odložena až na duben příštího roku. To ale neznamená, že by autoři neměli čas na další projekt. Oznámili totiž taktickou akci Endless Dungeon.

Novinku popisují jako rogue-lite záležitost, což znamená, že si berou jisté prvky z rogue-like žánru, zároveň však půjde o příjemnou oddechovku. Stále je ale potřeba mít na paměti, že se odehrává v nebezpečném Endless univerzu. Pokud už máte zkušenosti s tituly, které z tohoto světa vychází, patrně máte slušnou představu o tom, co vás asi čeká.

Potvorami vývojáři rozhodně nešetří, jediné štěstí, že se do hry mohou zapojit až tři hráči. Krom klasické střelby je možné využít například turretů a dalších vychytávek, jež mohou rozhodnout, zda dobrodruzi vesmírný masakr přežijí.

Endless Dungeon je momentálně ve vývoji pro platformy Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC. Datum vydání nicméně autoři neprozradili, na novinku si pravděpodobně ještě nějaký čas počkáme.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 14. 12. 2020 v 18.32

Bože ...alespoň jiný název tomu mohli dát https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dungeon_of_the_Endless

Nahlásit nevhodný obsah

20812206
_Thorus_ napsal 14. 12. 2020 v 15.35

Nevyšla ta hra už někde před pěti lety?
edit: pardon, to byl Dungeon of Endless, ale taky od stejných vývojářů :)

Editováno: 14. 12. 2020 v 15.36

Nahlásit nevhodný obsah