Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

EFT vydává další trailer na Streets of Tarkov

14. prosinec 2020 17:02 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Escape From Tarkov je hra, která vám nic neodpustí. I když na první pohled může post-apo v podání studia Battlestate Games působit jako klidné hraní na mapách s rozlehlými prostory, snaha o co největší realismus je nekompromisní. Nová mapa Streets of Tarkov ale nahání strach jen svým vzhledem.

Tato mapa se do hry chystá už dlouhou dobu. Právě příchod Streets of Tarkov má být tím milníkem, se kterým projekt vstoupí po více jak dvou letech do plné verze, ještě před tím se ale fanoušci této střílečky dočkají expanze mapy Woods. Abychom ale na městské prostředí nezapomínali, ukazují nám ruští vývojáři další trailer.

Ten opět probíhá ve stejném duchu jako první trailer, tedy pomalé pobíhání po různých částech města a ukazování komplexnosti a hustoty budov. Už teď se obáváme toho, jak hra poběží, jelikož je Tarkov známý slabší optimalizací, vývojáři ale v posledním podcastu slíbili načítání po blocích a tím snížení nároků na výkon. Za to se máme dočkat mapy, kterou jsme ještě neviděli v žádné jiné hře. Vydání je naplánováno na příští rok.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!