Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Disco Elysium zamíří v březnu na konzole

14. prosinec 2020 11:33 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Minulý týden se na stránkách hry Disco Elysium objevil obrázek lákající na nové oznámení. A to skutečně přišlo. Dle očekávání se týkalo vyhlížených verzí pro konzole, kam počin nezávislého studia ZA/UM zamíří v březnu příštího roku.

Disco Elysium – The Final Cut je v podstatě definitivní edice hry. Autoři izometrický zážitek ještě více vyšperkovali, přidali například zcela nové politicky laděné úkoly. Detektiv během vyšetřování potká také další rezidenty, kteří se zdržují v dosud neviděné lokaci. Všechny postavy se navíc dočkaly dabingu.

Definitivní edice přinese také plnou podporu pro gamepady. Hra by se měla posunout i po grafické stránce, nabídne 4K rozlišení a 60 snímků za sekundu. Dobrou zprávou je, že budou všechna zmíněná vylepšení dostupná také hráčům, kteří investovali do původně verze. Ti se mohou těšit na bezplatný update.

Disco Elysium – The Final Cut vyjde v březnu na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC, verze pro Xbox Series a Nintendo Switch bude následovat v létě.

Zdroj: Oficiální stránky

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!