Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Switch obdrží Ghosts ‘n Goblins Resurrection

13. prosinec 2020 11:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Na mobilní konzoli Nintenda míří obrození další letité značky. The Game Awards 2020 přineslo zprávu, že Capcom plánuje majitelům Switche představit značku Ghosts ‘n Goblins. Prostředníkem v této snaze vývojářů se stane reboot s podtitulem Resurrection.

Série zrozená v roce 1985 na NES a naposledy vydaná skrze systém iOS v roce 2010 hlásí návrat pomocí pamětníkům povědomé akce a nováčkům přívětivým grafickým kabátkem. Jak byste se mohli dočíst z oficiálního popisu, titul si s ohledem na svou podobu bere značnou inspiraci ze zpracování klasických pohádek a dětských příběhů. Tato podobnost s folklórní tématikou se promítá i do herní náplně a příběhu, který hra vypráví.

Ve hře se chopíte role chrabrého rytíře Arthura. V jeho kůži budete podobně jako v prachem zanesených předchůdcích překonávat četné překážky démonické dimenze a nástrah zde přítomných. Těšit se mimo všemožného skákání proto můžete i na staré známé, jako je Zombie, Skeleton Murderer, Pigman nebo třeba Red Arremer. Vydání této Switch exkluzivity navíc proběhne relativně brzy, neboť datum bylo stanoveno na 25. února 2021.

Zdroj: Nintendolife

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 13. 12. 2020 v 15.11

Mohli by vydat Ultimate Ghosts 'n Goblins na cartridge, to je jediná hra, kvůli které zvažuji někdy v budoucnu pořídit PSP. A taky by mohli dokončit příběh Maximo.

Nahlásit nevhodný obsah