Do MH:W míří Milla Jovovich

25. listopad 2020 10:01 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Film Monster Hunter si i přes stále trvající pandemii koronaviru drží premiéru v prosinci. Pokud se tedy nic nezmění, už za pár týdnů nás čeká slavnostní premiéra, na kterou nyní lákají i tvůrci samotné herní série, podle které je film natočen. Do nejnovějšího dílu Monster Hunter World totiž míří hlavní hrdinka Artemis, respektive Milla Jovovich.

Od 3. prosince se v rámci expanze Iceborne objeví dva časově limitované úkoly. V těch si zahrajeme právě za Artemis, kterou navíc dabuje její představitelka. První úkol nás zavede do Wildspire Waste proti Black Diablos, za jeho splnění si budeme muset vyrobit Artemis α+ armor set.

Druhý úkol je zatím tajný, víme akorát to, že budeme bojovat proti Rathalosovi a odměnou bude Artemis Layered Armor. Za přihlášení do hry navíc hráči získají speciální balíček s několika předměty. I když jsme zmínili, že jde o časově limitované úkoly, přeci jen bude času na splnění dostatek – oba dva úkoly se ve hře budou nacházet po jeden rok.

Zdroj: Capcom

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 25. 11. 2020 v 12.22

ARTEMIS ?
Jedině tak se může jmenovat hrdinka správného filmového béčka. Tohle jméno může dítěti vybrat jen totálně šílený otec a nafetovaná matka a jediná lepší volba by byla z jednoho dílu THE SIMPSONS a to je "Esmeralda Vinetů". Furt teda lepší než Andrea, Sára nebo Laura, což jsou nejčastější jména na úřadu práce.

Editováno: 25. 11. 2020 v 12.24

Nahlásit nevhodný obsah