Orlog z AC:V vyjde i ve fyzické podobě

24. listopad 2020 11:12 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Pokud jste se rozhodli zabřednout do nového dílu Assassin’s Creed Valhalla, v průběhu hry narazíte na zdejší volnočasovou aktivitu ve formě deskové hry Orlog. Jako v případě zaklínačského Gwentu získala i tato herní aktivita očividně natolik velkou popularitu, že se Ubisoft rozhodl doplněk hry přetvořit v reálný produkt, a to fyzickou deskovou hru.

Jednoduchá hříčka spočívá v házení kostek, které na sobě nesou různé symboly značící útok sekerou a šípy, popřípadě obranu proti nim. Úkol je jasný – sebrat protivníkovi všechny životy a vyhrát. Každý hráč může kostky hodit třikrát, popřípadě využít síly boží a ovlivnit další hod.

Zatím neznáme přesné datum vydání, Ubisoft ale webu Dicebreaker, který informaci o tvorbě deskové hry přinesl jako první, naznačil, že vydání je naplánováno na příští rok. Tvorba probíhá ve spolupráci se společností PureArts.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 11. 2020 v 10.48

Jo, to je ta hra, kterou jsem jednou zkusil a po chvíli jsem ten zápas vzdal a nikdy to znovu nezkusím. Moc mi to přípomíná ty RNG otřesnosti z Witcher 2 a Kingdom Come (kde aspoň člověk mohl mít cinknuté kostky :D).

Nahlásit nevhodný obsah