Deathloop zamíří v květnu i na Steam

15. listopad 2020 11:25 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Nadějná akce studie Arcane, jež hravě využívá mechanismu časové smyčky, míří vedle oficiálního klienta vydavatelství Bethesda i na Steam. Zpráva o začlenění Deathloop do nabízeného sortimentu Steamu rovněž přichází nedlouho po oficiálním potvrzení květnového vydání.

Podobně jako na dalších cílených platformách a službách, i zde bude titul naceněn na 60 amerických dolarů za základní edici a 80 dolarů za vyšší Deluxe edici. Dražší verze přitom přinese dvojici speciálních zbraní, alternativní vzhled obou postav, soundtrack nebo menší bonusy do začátku hry. V případě bonusu za předobjednávku pak uvedená nabídka navíc dostane i unikátní vzhled pro postavu Colta.

Mimo uvedení titulu do služby společnosti Valve dodejme, že Steam stránka taktéž potvrzuje i využití nepopulární protipirátské ochrany Denuvo. Ta byla v minulosti pravidelně terčem hlasité kritiky hráčů, kteří jí mimo osočovali z nepřiměřeného vytížení počítače a horšího chodu her. Nakolik se tato teorie potvrdí i u chystaného projektu studia Arcane, to se dozvíme 21. května, kdy hra s roční časovou exkluzivitou zamíří na PC a PlayStation 5.

Zdroj: PCGamesN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!