PS Store odhalil datum vydání Deathloop

12. listopad 2020 09:51 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Současná situace s koronavirem rozhodně není jednoduchá pro nikoho, a to ani pro herní studia. Okolnosti je nutí přesunout vývoj na home-office, což se pak projeví na rychlosti a často i na odkladu. Právě to byl případ chystaného Deathloop od Arkane Studios, které se muselo z letošního roku odsunout až na ten příští. Nyní se ale dozvídáme údajně nové datum vydání.

Studio Arkane, pro které je Deathloop prvním samostatným titulem od vydání Prey v roce 2017, se sice stále nerozhodlo tyto informace sdělit, bohužel pro vývojáře se ale díky chybě PlayStation Store na Novém Zélandu u hry objevilo datum vydání 21. května 2021 a společně s tím i předobjednávkové bonusy.

Těmi je Storm Rider skin pro Colt a Trinket, který vám dovolí nasadit dočasné vylepšení. Jelikož bude hra při vydání časovou exkluzivitou pro PlayStation 5, dostanou majitelé této konzole za předobjednávku Royal Protector Machete, exkluzivní zbraň, o které mohou ostatní platformy jen snít. Datum vydání ale zatím stále není oficiální a musíme si tak počkat na potvrzení.

 

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!