Nekuřte si do Xboxu, vzkazuje Microsoft

12. listopad 2020 14:32 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Bezprostředně po startu prodeje konzolí Xbox Series se sociálními sítěmi začaly šířit záběry konzolí, které z vrchního ventilátoru vyfukují mračna dýmu. Ačkoliv se spekulovalo o možných výrobních problémech konzole, problém byl skryt úplně jinde. Tedy, problém… Za dramatickým efektem stály vaporizéry.

Autoři videí zjistili, že při vyfukování páry do zadní části konzole, odkud Xbox Series X nasává čerstvý vzduch, dochází vlivem komínového efektu k velmi dramatickému vyfukování oblak, které působí, jakoby útroby Xboxu hořely. Společnosti Microsoft ale tato videa moc vtipná nepřijdou a na Twitteru upozornila uživatele, že by do svých konzolí neměli vyfukovat “vapovací” kouř.

Konzole Xbox Series se nicméně s určitými problémy potýkají. Dočasná nedostupnost serverů zkomplikovala některým uživatelům instalaci konzole, řada z nich také na sociální sítě umisťuje videa zachycující problémy s velmi hlasitou nebo přímo nefunkční diskovou mechanikou. V jednom případě se sice jednalo o problém s Blu-ray diskem jako takovým, v jiných ale uživatele čeká reklamace. Jinému zákazníkovi zase podivně rachtá ventilátor na Xbox Series S.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
16586932
Modroocko84 napsal 13. 11. 2020 v 21.41

Tady nekdo dava pokourit xboxu silnej matros

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 13. 11. 2020 v 12.47

Jakou instalaci konzole ? To jako nejede offline ? Jakože to dám do zásuvky a televize a hraju ? Jako KONZOLE ? Televize a jedu, ne ?

Nahlásit nevhodný obsah