Miles Morales předvádí bojové dovednosti

16. říjen 2020 10:12 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Redaktoři serveru Game Informer nás v poslední době zasypávají informacemi k chystanému Spider-Manovi. V krátkých ukázkách názorně předvedli schopnosti Milese Moralese, tedy hlavního hrdiny dalšího dílu. Naznačili také, jak bude probíhat spolupráce s Peterem Parkerem a zda má dostatek zkušeností, aby si poradil v soubojích s bossy. Neméně zajímavý je Milesův chlupatý mazlíček, který mu evidentně bude hlídat záda.

Tím ale informační smršť nekončí. V posledním videu Game Informer přináší detaily ohledně soubojového systému. Ukázka naznačuje, že Morales umí likvidovat padouchy také potichu, aniž by na sebe zbytečně upozorňoval. Na nějaký čas se dokonce umí zneviditelnit, což se jistě hodí, obzvlášť pokud stojí proti velké přesile.

Ve druhé části videa už o mladém pavoukovi ví polovina skladu, už tedy nemá smysl skrývat se ve stínech. Miles předvede neortodoxní bojový styl, ukáže také speciální schopnosti. Pokud máte zkušenosti s titulem z roku 2018, asi vás v tomto ohledu příliš nepřekvapí.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vychází 12. listopadu pro PlayStation 4 a PlayStation 5.

Zdroj: Game Informer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!