Hráči si stěžují na novou aktualizaci PS

15. říjen 2020 13:15 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Včera se na zařízení PlayStation 4 dostala aktualizace systému s číslem 8.00. Ta se zaměřila na různé aspekty uživatelského rozhraní, jak se ale zdá, ne vše se společnosti povedlo opravit nebo změnit správně. Hráči si totiž na změny stěžují, a to zejména na nahrávání rozhovorů.

Nejdříve pojďme na menší změny. Vlastníkům konzolí se nelíbí změna party chatu. Pokud totiž někoho pozvete do své party, daný člověk se nově automaticky přidá i do chatové skupiny, kde vidí všechny zprávy. Zároveň není možné nastavit soukromou nebo veřejnou party, je tedy možné pozvat kohokoliv, ale vyhazovat může pouze zakladatel. Nově se také změnila funkce ztlumení – pokud někoho ztlumíte, uživatel vás stále slyší.

Hlavním problémem nového updatu je ale zpráva o tom, že voice chat může být nahráván kvůli moderování. S tím hráči nesouhlasí a vadí jim, že PlayStation bude jejich komunikaci monitorovat. Jak vyšlo najevo, toto právo si PlayStation ve svých podmínkách vyhradil už v roce 2013 a navíc by se nemělo jednat o nahrávání přímo PlayStationem, ale ostatními hráči, kteří nahrávku mohou následně PlayStationu zaslat.

Zdroj: VGC

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 15. 10. 2020 v 18.19

Na druhou stranu asi fajn, ze tam nebudou kreteni typu “ ju faking noop, quit plz, ju sač luzr and jor mam is bitch, matafaka”. Temhle bych klidne naprasil ucet at vyfasuji ban na par dni a jdou se projit.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 15. 10. 2020 v 17.26

PlayStation je Zlo ;DDD

Nahlásit nevhodný obsah