Amnesia: Rebirth vyjde 20. října

16. září 2020 10:18 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Hru Amnesia můžeme znát zejména díky youtuberům, kteří tento titul masivně zpopularizovali a někteří si na něm přímo vybudovali kariéru. Vývojáři za to byli určitě rádi, ke starým kořenům se ale vracet nechtějí. Už před nějakou dobou tak oznámili hru Amnesia: Rebirth, která se posouvá jiným směrem.

Jak totiž ukazuje i nový trailer, Amnesia: Rebirth už nebude dětským hororem, ve kterém si budeme hrát s krabicemi a obávat se stínů. Naše hlavní postava, Tasi Trianon, si totiž prošla fyzickým i psychickým trauma a v písečném prostředí se snaží najít odpovědi na své otázky.

„Amnesia není jen další strašidelný dům, ale emoční hrůzostrašná cesta. Chceme mířit dále než na obyčejné jump-scary, ale chceme ovlivnit hráče mnohem hlouběji. I když Rebirth obsahuje strašidelná setkání a vidění, které očekáváte od Amnesia hry, chceme, aby hráči navázali s Tasi silné pouto.“

Tak hru okomentoval kreativní ředitel Frictional Games Thomas Grip. Mimo to zmiňuje, že Rebirth se odehrává po událostech prvního dílu. Se story trailerem se také dozvídáme datum vydání, které je stanoveno na 20. října, kdy hra vyjde jak na PC, tak na PS4. O Xboxu zatím zmínka nepadla.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14538225
DJBlack napsal 16. 9. 2020 v 16.03

To jsem zvědavý jestli se jim podaří ještě oživit komunitu

Nahlásit nevhodný obsah