Na EGS se objevily achievementy

30. červenec 2020 09:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Když dojde na diskuzi o obchodech na PC, fanoušci nejen Steamu kritizují Epic Games Store za absenci mnoha funkcí, mimo jiné také achievementů. Spoustu vychytávek má Epic Games Store napsaný na svém to-do listu a vypadá to, že se vývojáři obchodu nyní soustředili právě na naše úspěchy ve hrách.

Včera totiž Epic Games Store oznámil, že určité hry mohou začít ukazovat achievementy, i když tvrzení určité hry je nadsazené – zatím tuto funkci umí Ark: Survival Evolved. List by se ale měl brzy rozrůst, tedy pokud nám achievementy nebudou dělat bordel na účtě.

Vedle toho pak Trello EGS ukazuje, že se pracuje také na podpoře modifikací do her, kategorii Trending a dynamické úpravy cen pro balíčky. Jak to máte s achievementy vy? Plníte je a jsou pro vás důležitou součástí hry/obchodu, nebo vás jejich plnění míjí?

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 31. 7. 2020 v 14.25

Achievementy ? Nadstavba hratelnosti, jež má mizivou hratelnost dnešních titulů kompenzovat. Pravý hráč si vystačí s hrou, konzolí (PC), ovladačem a sám sebou. Na co si poměřovat velikost čehokoliv s ostatními. Zbytečné.

Nahlásit nevhodný obsah