Team 17 oznamuje Worms Rumble

2. červenec 2020 11:03 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Říkali jsme někdy, že je doba pro návrat starých sérií a her? No, vskutku tomu tak je, někdy jsou ale nová oznámení překvapením i pro nás. Team 17, tedy studio stojící za originální sérií Worms, oznamuje nový přírůstek do této série – Worms Rumble.

Dnes je ale rok 2020, a tak mají Worms Rumble mnoho moderních vlastností. Jde o 2,5D hru, tedy pohled z boku s 3D texturami, navíc ale nepůjde o typickou odstřelovací kanonádu, nýbrž o „real-time arénovou akční střílečku pro 32 hráčů“.

Jak trailer, tak samotné oznámení pak představuje dva módy, a to klasický deathmatch a následně Last Worm Standing, tedy battle royale ve Worms provedení. Jinak je trailer plný chaotického střílení, lezení po zdech a nebo střílení ve skoku. Co ale také trailer ukazuje je nezničitelné prostředí, což fanoušci pod trailerem vývojářům hned vyčetli. Team 17 následně tvrdí, že některé části mapy budou mít prostředí, které půjde zničit. Budeme se muset nechat překvapit. Worms Rumble vyjde ještě tento rok.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 5. 7. 2020 v 08.15

Realtime ...hmm kdo to tu chce konkurovat Nintendu s jeho párty hříčkama ? Echh Worms world party možná prodají na Switchi , ale ûspěch na PC je dost diskutabilní , tam zatím nestačí udělat pár plošinek a říct , zabíjejte se stále dokola ....

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 2. 7. 2020 v 12.01

uuuuuuuhhhhhh real time combat? Nondestructible environment? Battle Royale? Pfuuuuuuuu hodně štěstí:D

Nahlásit nevhodný obsah