Zřejmě se nechystá Fable ani Perfect Dark

29. červen 2020 17:02 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Minulý týden sociální síť Twitter pořádně navnadila fanoušky sérií Fable a Perfect Dark. Fanoušci totiž objevili dva relativně čerstvě založené účty, které svým názvem na tyto značky odkazovaly, a v případě Perfect Dark byl účet dokonce sledován vývojářem původní série. Komunitní manažer Microsoftu Aaron Greenberg ale rychle potvrdil, že tyto účty v praxi nic neznamenají.

Dle něj se jedná o pouhé placeholdery, které společnosti vytvářejí svým značkám a že jsou už léta neaktivní. To nicméně není úplná pravda, oba účty totiž vznikly během letošního roku. Později ale vyšlo najevo, že twitter spojený s Perfect Dark založil jeden z fanoušků značky a s Microsoftem nemá nic společného. Druhý zmíněný je zřejmě skutečný, ale taktéž slouží jen jako pojistka. 

Situace je tedy mírně zmatená, v praxi se ale zřejmě pokračování ani jedné ze sérií jen tak nedočkáme.

Série Fable má v současnosti tři díly, připravovaný čtvrtý s podtitulem Legends Microsoft nakonec zrušil. V současnosti se spekuluje o tom, že pokračování tvoří studio Playground Games (vývojáři série Forza Horizon). Střílečka Perfect Dark pak s podtitulem Zero naposledy spatřila světlo světa v roce 2005 jako launchový titul pro Xbox 360. V roce 2010 vyšel remaster prvního dílu a na další pokračování fanoušci zatím marně čekají.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 29. 6. 2020 v 19.30

V případě prvního jmenovaného je to jenom dobře.

Nahlásit nevhodný obsah