Serious Sam 4 bude mít časovou exkluzivitu

22. květen 2020 07:50 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Mysleli jste si, že časová exkluzivita bude pouze výsadou Epic Games Store? Je pravdou, že tento obchod právě tuto strategii asi nejvíce proslavil, a dostal za ní také pořádnou salvu kritiky. Majitelům platforem ale není zabrání si her na nějaký čas vůbec cizí, a odhaluje to i Google.

Ten už při vydání Stadie tvrdil, že chce těžce zabřednout to časových exkluzivit, a to aby vzbudil o Stadii zájem. Jen na tento rok má prý naplánovaných rovnou 10 exkluzivních titulů. Většina titulů ale patří do indie sekce, nyní se dozvídáme jedno z prvních větších jmen. Je jím Serious Sam 4.

O oznámení data vydání této hry jsme vás dnes již informovali, nyní ale vyšlo najevo, že Google vývojářům z Croteam nejspíše finančně pomohl, a zajistil si tak společně se Steamem časovou exkluzivitu. Na konzole tak hra dorazí o něco později.

„Hra vyjde na Xbox One i PlayStation 4, a to po uplynutí časové exkluzivity na Stadii.“ Ta by měla uplynout až v příštím roce, Serious Sama 4 si tak hráči zahrají až po příchodu nové generace. Ta bude ale podporovat zpětnou kompatibilitu

Zdroj: GamesIndustry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 5. 2020 v 16.46

Xspy: Nevím nakolik jsou pro Serious Sama důležité konzole, ale nedivil bych se, kdyby drtivou většinu prodejů měli ze Steamu a prachy od Stadie byly jenom takový bonus.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 25. 5. 2020 v 15.44

Stadia je žába na prameni ...dřív Croteam zkrachuje nežli budou na Stadii hratelné hry ...

Nahlásit nevhodný obsah