Ubisoft vydá vlastní autobattler

14. leden 2020 10:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

V minulých letech se na herní scéně objevily dva velké žánry. Tím prvním je bez pochyb battle royale, ten druhý se stále trochu vyvíjí, a je jím autobattler, tedy žánr, který započal s Dota Auto Chess. Bohužel právě tomuto titulu se v posledních měsících už moc nedaří, a zdálo se tak, že do autobattleru už nikdo nový neplánuje vstoupit. Když tu náhle- Ubisoft.

Včera totiž studio oficiálně oznámilo svůj vlastní autobattler, který bude dokonce pro 100 hráčů. Tudíž se jedná spíše o jakýsi autobattler battle royale. Vývojáři navíc nevydávají jen tak nějaký autobattler, celý svět se totiž inspiroval od Might and Magic, ponese tedy název Might and Magic: Chess Royale, a už z traileru je vidět, že se dočkáme známých postav.

Prozatím o hře moc nevíme, Ubisoft prozradil, že se snaží nabídnout rychlé souboje, přičemž celá hra má zabrat přibližně 10 minut. Na internetu ale již koluje několik gameplay videí, a to z mobilní verze hry. Vydání hry je naplánováno na 30. ledna, prozatím je možné že předběžně zaregistrovat pouze na mobilních zařízení.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 14. 1. 2020 v 12.56

Jako z hlediska atraktivity pro E-SPORT je tohle nekoukatelný. Teda on je i COUNTER STRIKE, ale tady 20 postav střídá pozice a kde je hráč ? Sestaví tým a pak čumí ? Běžte se někdy podívat radši do lesa, tam uvidíte věci.
Ubisoft vždy vydá něco, až když to vydá někdo před ním.

Editováno: 14. 01. 2020 v 12.57

Nahlásit nevhodný obsah