Nintendo registruje značku Mario & Luigi

13. leden 2020 18:07 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Zdá se, že další hra s Mariem a Luigim je na spadnutí. To je možná trochu přehnané tvrzení, každopádně nová registrace obchodní známky naznačuje, že se dvě ikonické postavy opět potkají na displejích vašich zařízení. Což je trochu zvláštní, vzhledem k tomu, že v říjnu loňského roku studio AlphaDream (které dělalo poslední tituly série) zkrachovalo kvůli neblahým výsledkům.

Mnoho hráčů se ptalo, co se se značkou stane dál. Ptalo se, jestli Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser Jr.'s Journey pro 3DS je poslední hrou, která obě populární postavy v názvu spojuje. Pokud jste se přeci jen o osud značky bály, tak nová registrace přinejmenším znamená, že na ni Nintendo nezapomnělo.

Značka Mario & Luigi se podle argentinského úřadu vztahuje na „videoherní cartridge“, „herní paměťové karty“, „počítačový software / hry“, „software interaktivní zábavy“ a „kryty na mobilní telefony“. Jako vždy je možné, že Nintendo tento krok učinilo jen z preventivních důvodů, aby o známku nepřišlo, ale zároveň můžeme předpokládat, že RPG série, která se objevila prvně v roce 2003 na Game Boy Advance, nekončí.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!