Capcom opět rozvířil spekulace o RE3

2. prosinec 2019 11:23 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Až si budete číst naše vánoční doporučení pod stromeček, nebude tam chybět ani remake Resident Evil 2. Je možná trochu škoda, že hra vyšla už v lednu a trochu se na ní zapomnělo, ale rozhodně se jedná o jeden z letošních klenotů. Divili bychom se, kdyby na něj Capcom v budoucnu nenavázal.

Pokud se spekuluje o nějakém dalším remaku, nejčastěji se zmiňuje Resident Evil 3. Po druhém díle se samozřejmě taková úvaha nabízí, ale i samotný Capcom jde těmto zvěstem na ruku. Tak jako v aktuálních slevách na Steamu. V tomto obchodě jsou nyní k dispozici slevy na celou rozvětvenou sérii. Capcom o slevě informoval i na svém facebookovém profilu. To by nebylo nic zvláštního, kdyby příspěvek nedoplnil obrázkem.

Jedná se o celkem všední koncept, který představuje všechny staré známé ze série Resident Evil. Pozornější si všimnou, že se jedná o složeninu postav z nejnovějších her na Steamu, ať už hovoříme o Resident Evil Remaster, Resident Evil 0 Remaster nebo Resident Evil 2 Remake. Jenže dvě postavy tam nepatří a přitom jsou v samotném centru. Jedná se o Jill Valentine právě z Resident Evil 3, a na samotném pozadí o Nemesis, její živoucí noční můru.

A tak se zase o Resident Evil 3 začíná mluvit. Není žádným tajemstvím, že má Capcom v přípravě dosud neoznámený titul, a víme, že hra bude přítomná v prosinci na akci Jump Fiesta za zavřenými dveřmi. Je možné, že už právě tam dojde i k oficiálnímu odhalení.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 2. 12. 2019 v 16.00

Ocelotr NN: Naprosto souhlasím. Je to vynikající záležitost. Nad trojkou nebudu váhat ani vteřinu - instantní nákup. Osobně teď jedu konečně The Outer Worlds (potom, co jsem si dal sérii fakt špatných adventur) a je to la-sko-mi-na! :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 2. 12. 2019 v 15.36

Jaroslav Burda: +1 Konečně jsem se RE2 prokousal (je to strašidelný, neni to kvůli tomu, že by to bylo špatný) a jelikož původní RE2 jsem dohrál 10-20x můžu konstatovat - nejlepší remake všech dob. Nikdo do REMAKE nevrazil tolik lásky a peněz jako CAPCOM. Možná Oddworld Inhabitans s Abe's Oddyssey, kteří měli před sebou stejný úkol - pseudo3D převést do 3D.

Nahlásit nevhodný obsah

20875708
Jaroslav Burda napsal 2. 12. 2019 v 14.19

Vynikající zpráva. A jen mimochodem (abych navnadil na dvojku z letošního roku): lokalizace.net mají již druhý díl přeložený kompletně celý do češtiny. Čili asi nejvhodnější doba na nákup tohoto parádního, plnohodnotného remaku.

Nahlásit nevhodný obsah