O Diablu 4 budeme vědět více příští rok

14. listopad 2019 15:41 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

I když jsme se na BlizzConu dočkali oficiálního představení Diabla 4, jeho vydání rozhodně není naplánováno na „brzy“, alespoň dle slov jednoho z vývojářů. To dokazuje i tvrzení Blizzardu, který slibuje, že hráče začne informovat o progressu ve vývoji. První „update“ o vývoji přijde v únoru, přičemž další informace budou přicházet kvartálně.

Ředitel vývoje Luis Barriga se už nyní dotkl několika témat okolo hry. Například zacházení s předměty a staty patří mezi palčivá témata komunity. Dle vyjádření Barriga je právě tento problém hlavní prioritou studia. Slibuje, že více informací se dozvíme od vedoucího designera systémů Davida Kima.

„Víme, že toto téma je o něco ožehavější než jiná témata. Chceme, abyste věděli, že se o předmětech bavíme stejně, jako vy. Čteme vaše názory jak na našich, tak i ostatních stránkách. Myslíme na to, že toto musíme udělat správně. V průběhu příštích týdnů vám David Kim poskytne více informací, podělí se o nějaké dojmy a odpoví na pár vašich otázek.“

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 15. 11. 2019 v 07.31

Jen si trošku rýpnu - od té chvíle, co Blizzard ukázal gameplay video, řekl vše. Ano, může přibýt nějaká ta hratelná postava, bossové a prostředí (mráz, písek, láva, peklo, hory, les, katakomby, ruiny), ale tajemství je pryč a nezbývá než čekat.

Při pohledu do lógru vod kafe, co jsem teď dopil - Říjen-Prosinec 2021.
Pochybuju že později, protože se vedli diskuze o efektivitě práce Blizzardu. 2 roky (s restartama 8) na tom dělaj, 2 maj před sebou, 4 roky je rozumnej cyklus na kvalitní videohru.

Editováno: 15. 11. 2019 v 07.40

Nahlásit nevhodný obsah