Černé moře v rámci ETS 2 dorazí již brzy

7. listopad 2019 18:14 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

Když jsme v loňském prosinci recenzovali prozatím poslední rozšíření pro Euro Truck Simulator 2, spekulovali jsme, že dalším regionem, kam bychom mohli v rámci našich tiráckých dobrodružství zamířit, by mohl být Balkán. To se tak úplně nestalo, jelikož už nějakou dobu víme, že se tentokrát vypravíme k Černému moři.

A to již relativně brzo. DLC vyjde 21. listopadu, kdy tak dostaneme šanci objevovat tajemné Rumunsko, Bulharsko včetně jeho černomořského pobřeží i evropskou část Turecka s metropolí Istanbul. V řeči čísel celkově datadisk nabídne téměř 10 000 km nových silnic, 11 nových přístavů či 20 tu větších, tu menších městských zástaveb. V každé části mapy se dočkáme specifické architektury i několika ikonických míst, v případě prvních dvou zmíněných států dokonce i koňských povozů. Ostatně kdo se v těchto zemích někdy pohyboval, tak ví, že zejména na venkově se jedná o relativně oblíbený dopravní prostředek. Kromě toho se vývojáři z pražského studia SCS Software zaměřili mj. i na přepracování hraničních přechodů a kontrol.

Cena balíčku Road to the Black Sea zatím nebyla na Steamu nastavena, v českých obchodech (které uvádí i ono datum 21. listopadu) ho bychom našli za 499 Kč.

Zdroj: Xzone

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 8. 11. 2019 v 11.12

Krome toho i kdyz ti ve skutecnym svete nekdo necekane zastavi a ty ho zezadu nabouras, tak je to na tebe protoze si mel dodrzovat bezpecnou vzdalenost a hlavne narozdil od toho druheho vidis co se deje. Nemuzes cekat ze lidi budou sledovat co se deje za nima. Samozrejme je otazka jak to v TSkach je s nehodama celnima apod., ja uz si to nepamatuju protoze mam davno vyply prestupky.

Jinak, je tu jeste nekdo kdo v ETS a ATS proste jezdi s tim nejrychlejsim kamionem s co nejlehcim nakladem a to pres 150 km/h v odstavnym pruhu na dalnicich? :D

A kdyz uz je o tom rec, docela mi vadi ze kdyz clovek jede rychle, tak se zrychli i cas, tzn. ze sice usetrite cas v realnym svete, ale v hernim svete vam cesta trva vzdycky stejne bez ohledu na rychlost.

Editováno: 8. 11. 2019 v 11.15

Nahlásit nevhodný obsah

20863219
Rudla napsal 8. 11. 2019 v 10.50

Siebenburgen: Takže reálná simulace, co se ti nelíbí? Prasárny co dělají lidi v normálním provozu máš i ve hře. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 7. 11. 2019 v 23.04

Jsem rád za každá rozšíření do států, které ve hře nejsou ale kdyby zapracovali na UI, vůbec bych se nezlobil. To co se tam od vydání hry dá zažít je peklo. A hlavně, za nehodu, kterou nezpůsobíte platíte stejně vy!

Auta nesmyslně odbočují do pruhů, nesmyslně dávají přednost, nesmyslně se zastavují na místech kde to udělá akorát idiot a já za to musím platit . . .

Je od nich hezké, že do hry přidávají nové regiony ale bylo by také hezké a hlavně na čase udělat něco s UI!

Je tam spousta případů. Např. to co se vidí každý den od dementů na našich dálnicích, konkrétně levoproudařů, kde nezbývá nic jiného než je předjet pravým pruhem.
Chystám se předjet a kokot mi vjede do cesty... A to DÁVÁM blinkr!
Kolikrát pozoruji divné přednosti v jízdě.

No, možná by se chlapci mohli na nějaký čas vykašlat na rozšiřování a místo toho vyladit nedostatky.

Nahlásit nevhodný obsah