The Hive je nový looter-shooter

6. listopad 2019 15:20 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Studio 3 Day Monk oznámilo vývoj nové hry The Hive, first-person looter-shooter. The Hive prý bude kombinovat souboj v multiplayeru, souboje s bossy a různé světové eventy společně s kombinací FPS a RPG prvků. S každým velkým updatem se změní sezóna a taktéž již zmíněné světové akce.

Hráči budou muset prohledávat nové oblasti, sbírat nové vybavení, vylepšovat svou postavu a zejména přežít. Systém zde funguje stejně jako v Tarkovu nebo v Hunt: Showdown, tedy že po smrti ztratí vaše postava veškeré vybavení

Vaším úkolem vždy bude sesbírat co nejvíce vybavení, ubránit se ostatním hráčům, NPC a hlavně monstrům. Ty se spawnují různě po světě, a poznáte to díky různým anomáliím či změně počasí. Z monster po smrti získáte unikátní předměty, které se dají dobře prodat na tržišti. Lepší přehled o hře získáte ve videu níže.

Zdroj: DSOGaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 8. 11. 2019 v 15.00

Chtěl jsem získaat lepší přehled, ale nevidím "video níže".

Lahva: +1 EARLY ACCESS zabíjí hry po vydání. Člověk stráví s neodladěným produktem tak dlouho, ví jak se autoři dostali k té a té herní mechanice a co tomu předcházelo a nahraje tam stovky hodin (50 tím že zkoušel sebrat super zbraň, ale byl tam BUG) když hra vyjde a je vyšperkovaná něco mu chybí. Možná by měl někdo udělat hru o vývoji hry a EARLY ACCESS by začínal bílou prázdnou obrazovku. Prostě download 0kb nic by tam nebylo :)

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 7. 11. 2019 v 10.20

To může být zajímavé. Hunt je taky dobrej. Ale podle mě ho trochu pohřbil až moc dlouhý early access a po vydání už o tu hru zas takový zájem nebyl.. což je škoda.

Nahlásit nevhodný obsah